Wycieczka przedmiotowa Technikum Budowy Dróg

15 lutego 2019 r. uczniowie klasy I TBD z Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA” 2019. Wyjazd zorganizowany był ramach godzin lekcyjnych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych – pana Krystiana Guzika i panią Karolinę Przybylską.

Podczas wizyty na targach uczniowie mieli okazję poszerzyć zdobytą do tej pory wiedzę na temat budownictwa, a także poznać wiele nowoczesnych materiałów, sprzętu oraz technologii wykorzystywanych w tej dziedzinie przemysłu. Różnorodna tematyka prezentowana na stoiskach, jak i możliwość otrzymania darmowych materiałów promocyjnych przypadła do gustu wszystkim uczestnikom wycieczki.

Targi „BUDMA” każdego roku przyciągają m.in. wielu projektantów, wykonawców i inwestorów zainteresowanych tematyką budowania, cieszą się także coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów i studentów, o czym świadczy fakt, że uczniowie klasy I TBD spotkali w Poznaniu kolegów i koleżankę z klasy II TBD.

20 lutego 2019