w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Pierwszy dzień Szkolnego Tygodnia Kariery

21 października 2019 r. w Zespole Szkół w Mogilnie rozpoczął się Szkolny Tydzień Kariery. Uczniom klas programowo najwyższych zaproponowano szereg spotkań i warsztatów. Młodzież będzie w nich uczestniczyć przez cały tydzień.

Pierwszego dnia Zespół Szkół w Mogilnie gościł pana pułkownika Krzysztofa Danielewicza, który przedstawił uczniom etapy kariery zawodowej w służbach mundurowych w kraju i za granicą.

Pan Dominik Nowakowski, absolwent Zespołu Szkół w Mogilnie, omówił ścieżkę kariery zawodowej w branży informatycznej. Ponadto przeprowadził warsztaty z programowania dla uczniów technikum informatycznego. Równie interesujące warsztaty zrealizowane zostały pod nadzorem pani Justyny Kotolińskiej – pracownika Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za podzielenie się z młodzieżą istotnymi informacjami ułatwiającymi wybór przyszłej ścieżki zawodowej.

23 października 2019