w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Zajęcia fitness w Zespole Szkół w Mogilnie

13 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Mogilnie odbyły się zajęcia pokazowe fitness prezentowane przez KrisCross Fitness club Mogilno. Pozwoliły młodzieży spędzić aktywnie czas, sprawdzić swoje umiejętności, popracować nad kondycją i zachęcić do dbania o sprawność fizyczną.

Zajęcia dla uczniów prowadzili instruktorzy Krzysztof oraz Karolina Najrzał. Przedstawili kilka rodzajów zajęć oferowanych przez klub z Mogilna. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach Zumba, Strong by Zumba oraz BPU (brzuch-pośladki-uda).

Organizatorem tego wydarzenia był nauczyciel wychowania fizycznego Adam Krasicki.

19 grudnia 2018