Udział w nagraniu programu „Jaka to melodia?”

11 lutego 2019 roku młodzież klas licealnych i technicznych Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyła w nagraniu programu „Jaka to melodia?”.

„Jaka to melodia?” to popularne show muzyczne od kilku miesięcy w nowej odsłonie ze zmienianą scenografią i oprawą graficzną. Gospodarzem teleturnieju jest muzyk, wokalista i showmen NORBI.

Show wypełnione jest najpopularniejszymi hitami z polskich i zagranicznych list przebojów. Program ukazuje się w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych zawodników, w soboty są natomiast bitwy na hity, których bohaterami są dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele widzowie mogą kibicować celebrytom w ich muzycznych starciach. Wielkie przeboje w programie wykonują najpopularniejsze gwiazdy polskiej  i europejskiej sceny muzycznej.

Uczniowie uczestnicząc w nagraniu sześciu odcinków tego formatu telewizyjnego, mogli „od  kuchni” obejrzeć zasady produkcji. Chętnie z wielkim zapałem kibicowali uczestnikom, żywo reagowali na prawidłowe odpowiedzi zawodników i aktywnie włączali się w partie muzyczne i taneczne. W przerwach można było zwiedzić gmach telewizji polskiej, wykonać sobie zdjęcia na przysłowiowych ściankach czy też spotkać znanych ze szklanego ekranu dziennikarzy i reporterów telewizyjnych. Po nagraniu w słynnym Studio 5 można było również zrobić sobie zdjęcia grupowe i indywidualne z prowadzącym program Norbim.

Emisja odcinków z udziałem młodzieży Zespołu Szkół w Mogilnie jest przewidywana od 8 marca. Opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli nauczyciele – Małgorzata Konieczka, Magdalena Kopeć-Bernaciak, Marek Kwiatkowski i Piotr Perzyna.

14 lutego 2019