26 lutego 2019

w Mogilnie rozliczą PIT-y

4 marca 2019 roku

godz. 15.00-18.00

Uczniowie Technikum Ekonomicznego  z opiekunami panią Emilią Jankowską-Banaś, panią Magdaleną Kopeć-Bernaciak, panem Marcinem Wietrzykowskim oraz pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zapraszają mieszkańców Mogilna i okolic dnia 4 marca 2019 roku  w godzinach 15:00-18:00 do budynku szkoły przy ul. Dworcowej 9 na bezpłatne rozliczenie podatku PIT.

W tym roku akcja ta ma szczególny charakter, ponieważ po raz pierwszy podatnicy mogą skorzystać z aplikacji „Twój E- PIT” i wysłać swoje rozliczenie podatkowe. Akcja ta ma na celu rozpropagowanie wśród mieszkańców naszego powiatu takiego sposobu rozliczenia się z Urzędem Skarbowym.

Bezpłatnie, szybko i solidnie pomożemy Państwu rozliczyć PIT z wykorzystaniem przysługujących  Państwu ulg podatkowych. Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Asysta i pomoc pracowników Urzędu Skarbowego zapewnią fachową obsługę i pełną poufność danych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pragnące skorzystać z naszych usług.

Uczniowie Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie rozliczą PIT-y