w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

SZKOLNY TYDZIEŃ KARIERY - DZIEŃ 5

W ostatnim dniu Szkolnego Tygodnia Kariery uczniowie wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu Pania Alicją Heller oraz Panem Wojciechem Janisiewiczem, którzy opowiadali o możliwościach pracy na rynku zagranicznym.

Dzisiejszymi gośćmi byli również przedstawiciele Centrum Debaty Międzynarodowej z Torunia Pan Jan Wiśniewski oraz Pan Krystian Chołaszczyński, którzy poprowadzili wykłady warsztatowe dla uczniów pt. „NATO na straży bezpieczeństwa Europy i Polski” oraz „Geopolityka i geostrategia Polski”.

Ostatnim punktem dzisiejszego dnia było spotkanie z przedstawicielami Firmy Sanplast S.A. , produkującej akcesoria łazienkowe. Dyrektor Pan Rafał Woźniak oraz kierownik marketingu Pani Małgorzata Hulisz przedstawili ścieżkę kariery, politykę kadrową oraz strukturę organizacyjną firmy.

20 października 2017