SZKOLNY TYDZIEŃ KARIERY (DZIEŃ 1)

16 października 2017r. w Zespole Szkół w Mogilnie rozpoczął się Szkolny Tydzień Kariery dedykowany przede wszystkim uczniom klas maturalnych.

Szkoła w tym czasie będzie gościć wielu znakomitych gości wykładowców, pracodawców, przedstawicieli instytucji, którzy w formie wykładowej lub warsztatowej opowiedzą uczniom o początkach swojej kariery zawodowej.

Pierwszego dnia Szkolnego Tygodnia Kariery uczniowie klas maturalnych spotkali się z panem Ryszardem Kamassa - właścicielem Biura Podróży PRZYGODA z Inowrocławia, który opowiedział o swojej działalności.

A drugimi dzisiejszymi gośćmi były dr Anna Basa oraz mgr Aneta Zielińska-Żybura z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie, które poprowadziły dla uczniów warsztaty na temat udzielania pierwszej pomocy.

16 października 2017