w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Szkolny Konkurs Recytatorski

7 grudnia w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Miał on na celu wyłonienie spośród utalentowanych uczniów najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentować szkołę na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs poprowadziły uczennice kl. III b LO Julia Michalak i Oliwia Stegenda. Jury w składzie: pan Piotr Perzyna, pani Kinga Gąska i ksiądz Tomasz Niedbalski po burzliwych obradach postanowiło przyznać: I miejsce Filipowi Turkowi z kl. 1 a LO, II miejsce Marcinowi Janusowi z kl. 1 c LO, III miejsce Agacie Mikulskiej z kl. 1 c LO i wyróżnienie Oliwii Kusz z kl. 1 c LO.

Ponadto wiersze recytowali: Jan Drzewiecki z kl. 1 a LO, Jagoda Bojaruniec z kl. 1 b LO, Aleksandra Dobruchowska z kl. 1 b LO i Mikołaj Pluskota z kl. 1 TI/TBD. Otrzymali od jury podziękowania, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem umiejętności recytatorskich.

08 grudnia 2017