Sukces drużyny pływackiej Zespołu Szkół w Mogilnie w finale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w pływaniu

18 listopada uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie reprezentowali powiat mogileński w finale Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w pływaniu.

Każdy uczestnik brał udział w jednym starcie indywidualnym na dystansie 50 m w wybranym przez siebie stylu.

Jedną z konkurencji była sztafeta 6x50 m stylem dowolnym. Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie stanęli w szranki z najlepszymi drużynami pływackimi i wywalczyli VII miejsce w województwie w pływaniu drużynowym chłopców.

Zespół Szkół w Mogilnie reprezentowali: Amelia Bukowska, Julia Zaborowska, Patrycja Weihs, Kamila Dominiczak, Zuzanna Dymel, Kornelia Dobrzeniecka, Jan Kędzierski, Wojciech Nowak, Filip Turek, Aleks Bleja, Artur Kwiatkowski i Jędrzej Wolski.

Zawodnicy na co dzień trenują w UKS ORKA pod okiem pana Marcina Jaśkiewicza nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mogilnie.

21 listopada 2019