w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich

Znamy już wyniki eliminacji okręgowych III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Etap okręgowy rozegrany został w całej Polsce 16 listopada 2017 r. i wzięło w nim udział  ponad 2300 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, spośród których wyłoniono 62 finalistów.

Do grona najlepszych ekonomistów i handlowców w kraju  zakwalifikowały się uczennice Zespołu Szkół w Mogilnie: Karolina Kufel oraz Weronika Jańczak z klasy IV TE.  Uczennice wezmą udział w rozgrywkach finałowych, które odbędą się w dniach 14-15 grudnia 2017 roku w Suchej Beskidzkiej.

„Najlepsze ekonomistki powalczą o tytuł finalisty lub laureata Olimpiady, który zwalnia z etapu pisemnego egzaminu zawodowego” – dodał Marcin Wietrzykowski, opiekun finalistek.

06 grudnia 2017