w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Olimpiada Przedsiębiorczości

W czwartek 1 marca 2018 roku troje uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie: Karolina Kufel z kl. IV TE, Weronika Wańkowicz z kl. IV TE oraz Szymon Łukowski z kl. III TE próbowali swoich sił na eliminacjach okręgowych XIII Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Konkurs na tym szczeblu odbywał się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Opiekunem uczestników była p. Emilia Jankowska-Banaś.

Olimpiada co roku cieszy się ogromną popularnością i zgłasza się do niej około 20 tysięcy uczestników, zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką  z ponad 1000 szkół w całej Polsce.  Dlatego pokonanie tylu konkurentów w eliminacjach szkolnych i dojście do etapu okręgowego już jest wielkim sukcesem. Gratulujemy!

06 marca 2018