OBCHODY DNIA PRZEDSZKOLAKA

20 września to szczególny dzień dla dzieci. Właśnie wtedy obchodzi się święto wszystkich przedszkolaków. Ta data jest ważna także dla wolontariuszek z Zespołu Szkół w Mogilnie. Już po raz kolejny spędziły ten dzień wraz z dziećmi z Przedszkola nr 3 w Mogilnie.

Uczennice z klasy II b liceum ogólnokształcącego zaniosły dzieciom drobne upominki. Miały przyjemność uczestniczyć w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Obejrzały przygotowane przez dzieci występy artystyczne oraz pasowanie na przedszkolaka.

Wolontariuszki wraz z opiekunem panią Małgorzatą Król – psychologiem szkolnym podziękowały za wieloletnią współpracę i umożliwienie młodzieży działania na rzecz dzieci. Dzięki uprzejmości pani Dyrektor Małgorzaty Domańskiej wolontariuszki mogły zwiedzić przedszkole. Warto dodać, że budynek został wyremontowany. Uczennice podczas zapoznawania się z poszczególnymi pomieszczeniami zwróciły uwagę na ofertę terapeutyczną i dydaktyczną przedszkola oraz piękne sale dla dzieci.

Występy przedszkolaków i kontakt z nimi w tym szczególnym dniu wywołały pozytywne emocje u uczennic. Po tej wizycie wszyscy młodzi adepci psychologii zachowają wyjątkowe wspomnienia.

Warto wspomnieć, że Zespół Szkół w Mogilnie w nowym roku szkolnym kontynuuje współpracę z Przedszkolem nr 3 w Mogilnie. Wolontariuszki będą mogły pomagać w zajęciach z dziećmi, dzięki czemu wzbogacą swą wiedzę i zdobędą doświadczenie.

24 września 2019