w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

Kolejny sukces Filipa Maciejewskiego

Filip Maciejewski uczeń klasy IV Technikum Drogowego Zespołu Szkół w Mogilnie zakwalifikował się do zawodów finałowych XVIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zawody finałowe odbędą się 14.04.2018 r. w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Opiekunem merytorycznym ucznia jest nauczyciel fizyki i matematyki Wojciech Piechocki.

Konkurs organizowany jest przez Odział Bydgoski oraz Toruński Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.

22 marca 2018