Dzień Języków Obcych

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie klas I a LO, II c LO, II b LO oraz II TE przygotowali prezentacje dotyczące kultury państw europejskich: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji i Niemiec.

Oglądający mieli okazję między innymi spróbować hiszpańskiego gazpacho oraz churros, podziwiać tradycyjne hiszpańskie stroje, napić się tradycyjnej angielskiej herbaty, zaśpiewać hymn Rosji, posłuchać ciekawostek dotyczących krajów, obejrzeć prezentację na temat języków europejskich, sprawdzić swoją wiedzę na temat państw oraz ich tradycji. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży oraz nauczycieli.

Uczniowie klasy Technikum Organizacji Reklamy mieli okazję sprawdzić zdobywaną na zajęciach wiedzę w praktyce. Wraz z panią Małgorzatą Konieczką dokonali oceny merytorycznej sposobu zorganizowania przedsięwzięcia. Organizatorami wydarzenia byli nauczyciele języków obcych Joanna Wieczorkowska, Marzena Zastawna oraz Paweł Zbytniewski.
03 października 2018