Uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie rozliczą PIT-y

Uczniowie Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie wraz z opiekunami (Marcin Wietrzykowski, Emilia Jankowska-Banaś, Halina Wesołowska, Magdalena Kopeć-Bernaciak) i pracownikami Urzędu Skarbowego w Mogilnie zapraszają mieszkańców Mogilna i okolic dnia 6 marca 2017 r. w godzinach 15:00-18:00 do budynku szkoły przy ul. Dworcowej 9 na bezpłatne rozliczenie podatku PIT.

Akcja ma na celu rozpropagowanie wśród mieszkańców rozliczeń podatkowych drogą elektroniczną (poprzez program e-deklaracje).

Bezpłatnie, szybko i solidnie pomożemy Państwu rozliczyć PIT z wykorzystaniem przysługujących Państwu ulg podatkowych. Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. A asysta i pomoc pracowników Urzędu Skarbowego zapewni fachową obsługę i pełną poufność danych.

Wszystkie osoby pragnące skorzystać z naszych usług serdecznie zapraszamy.

Uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie rozliczą PIT-y
20 lutego 2017