PRZYDATNE LINKI

Zespół  Szkół w Mogilnie włącza się w świętowanie

100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

RZĄDOWY PROGRAM "DOBRY START"

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

Kolejny sukces ekonomistów z Zespołu Szkół w Mogilnie

Kolejny sukces ekonomistów z Zespołu Szkół w Mogilnie

 

 

Daria Czech z klasy IV Technikum Ekonomicznego, Karolina Kufel i Weronika Wańkowicz z klasy III Technikum Ekonomicznego zajęły drugie miejsce w eliminacjach rejonowych Olimpiady pt.: „Warto Wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Technikum Ekonomicznego wraz z nauczycielami przedmiotów ekonomicznych panią Haliną Wesołowską, panią Emilią Jankowską-Banaś oraz panem Marcinem Wietrzykowskim po raz trzeci przystąpili do projektu „Lekcje z ZUS”.

Projekt ten polegał na przeprowadzeniu czterech lekcji o tematyce związanej z ubezpieczeniami społecznymi. Uczniowie podczas zajęć pogłębiali swoją wiedzę na temat przyszłych emerytur, przysługujących świadczeń, czy elektronicznego ZUS-u.  

Efektem końcowym tego projektu było przystąpienie do Olimpiady pt.: „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W wyniku eliminacji szkolnych ZS Mogilno w etapie rejonowym reprezentowały uczennice Daria Czech z klasy czwartej, Karolina Kufel i Weronika Wańkowicz z klasy trzeciej.  

Dnia 15 marca 2017 roku odbyły się eliminacje rejonowe, podczas których uczennice Zespołu Szkół w Mogilnie zdobyły drugie miejsce. Warto wspomnieć, że w etapie rejonowym uczestniczyły 22 zespoły z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

20 marca 2017