XXXII  Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W listopadzie  w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się eliminacje szkolne XXXII edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem: „Gospodarka światowa – wolny handel czy protekcjonizm”.

W tym roku uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru, zadanie z podstaw ekonomii dotyczące równowagi rynkowej oraz pytanie opisowe o charakterze ogólnym. Po weryfikacji prac Komitet Okręgowy OWE w Bydgoszczy do zawodów okręgowych zakwalifikował następujących uczniów naszej Szkoły:

1. Michalik Milena z klasy II TE2. Zielińska Julianna z klasy II TE3. Kawczyńska Agata z klasy II TE4. Kaźmierczak Bartosz  z klasy II TE.

Zawody okręgowe odbędą się 11 stycznia 2019 roku w Bydgoszczy. Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

07 grudnia 2018