WIARYGODNA SZKOŁA

WIDEO

Wiedzą, jak powstaje „Koło fortuny”

Dnia 06.11.2017 roku uczniowie klas II TI/TOR i III TOR  byli w Studiu TVP 2 w Warszawie na nagraniu programu rozrywkowego ,,Koło fortuny’’.

Uczniowie wzięli udział w nagraniu trzech odcinków, które zostaną wyemitowane kolejno jako 71, 72 i 73. Zobaczyli, jak wygląda przygotowanie takiego programu, ile osób pracuje na planie, jaki sprzęt wykorzystywany  jest przy nagraniu.

Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy mogli przekonać się, że emisja w telewizji trwa 30 minut, a sama produkcja jednego odcinka może zająć nawet 2-3 godziny. Występ prowadzących czasami musi być kilka razy powtarzany. W trakcie nagrania mogą pojawić się awarie techniczne, co przedłuża czas nagrania.
Podobnie dzieje się przy kręceniu filmu reklamowego.

Na koniec można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prowadzącymi Izabelą Krzan i Rafałem Brzozowski oraz  z członkami zespołu muzycznego. Wyjazd zorganizowała pani Małgorzata Konieczka.

13 listopada 2017