WIARYGODNA SZKOŁA

WIDEO

SZKOLNY TYDZIEŃ KARIERY - DZIEŃ 3

Trzeciego dnia Szkolnego Tygodnia Kariery tj. w środę naszą szkołę odwiedziło wielu gości. Na początku uczniowie spotkali się z doradcami zawodowymi z Powiatowego Urzędu Pracy w Mogilnie Panią Kamilą Meller i Panią Magdaleną Kolczyńską-Panfil.

Po spotkaniach z doradcami zawodowymi, uczniowie posłuchali wykładu na temat energii odnawialnej, który poprowadzony został przez właściciela firmy Freevolt Pana Łukasza Nowińskiego, a następnie spotkali się z przedstawicielami firmy Zbych-Pol Panią Agnieszką Waszak i Panią Marzeną Nowaczyk-Bajerską.

Naszymi dzisiejszymi gośćmi byli również wykładowcy z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie. Pani mgr Lidia Nowak poprowadziła wykład i warsztaty dotyczące fizjoterapii oraz treningu funkcjonalnego, natomiast Pan dr inż. Mariusz Nowak przedstawił wykład pt. „ Komputerowy system sterowania w inteligentnych budynkach” po czym z grupą młodzieży poprowadził warsztaty z dziedziny informatyki.

18 października 2017