WIARYGODNA SZKOŁA

WIDEO

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 20 marca 2018 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyła się już jubileuszowa 10 edycja   Powiatowego Konkurs Języka Angielskiego przygotowanego przez nauczycieli języka angielskiego Zespołu Szkół w Mogilnie tj. pana Marcina Hurysza oraz panią Aleksandrę Hurysz. W konkursie  wzięło udział 22 uczniów z powiatu Mogileńskiego, dla których język angielski  nie jest jedynie przedmiotem nauczanym w szkole, ale przede wszystkim pasją, którą starają się rozwijać w swoim codziennym życiu.

Test konkursowy, z jakim musieli sobie poradzić uczestnicy,  składał się z sześciu części, które sprawdzały umiejętność pracy z tekstem oraz gruntowną wiedzę leksykalno-gramatyczną na poziomie zaawansowanym. Ostatecznie po 60 minutach zmagań, udało się wyłonić zwycięzców tegorocznego konkursu, są nimi:

I miejsce: Karol Gospodarek (Zespół Szkół w Mogilnie),

II miejsce: Zuzanna Krężel (Zespół Szkół w Mogilnie),

III miejsce:   Dominik Maliński (Zespół Szkół w Mogilnie).

Wyróżnienia otrzymali:

Paulina Lorczak (Zespół Szkół w Mogilnie),

Anna Podhorodecka ((Zespół Szkół w Strzelnie),

Maciej Konieczka (Zespół Szkół w Mogilnie).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy już za rok!

21 marca 2018