13 lutego 2018

Poszerzali swoją wiedzę

Dnia 9 lutego 2018 roku uczniowie z klas II i III Technikum Organizacji Reklamy oraz z klasy I Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół w Mogilnie pojechali do Poznania na TOUR SALON TARGI REGIONÓW I PRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH.

Młodzież zapoznała się z bogatą i różnorodną ofertą firm z branży turystycznej. Mogła poznać nowe miejsca, do których warto się udać w czasie wakacji. Należy zauważyć, że targi mają zasięg międzynarodowy, a coraz więcej Polaków korzysta z promocji turystycznych.

Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy zobaczyli, w jaki sposób branża turystyczna promuje się, jakie środki i nośniki reklamy stosuje, aby zwrócić na siebie uwagę i zachęcić do skorzystania z konkretnych ofert. Oceniali pomysłowość przygotowania stoisk wystawienniczych.

Imprezie  towarzyszyły dodatkowe  wydarzenia, jak np. Koncert Dookoła Świata – prolog do wielkiego koncertu Visual Concert czy lekcja zorganizowana przez Poznańskie ZOO pt.: ,,Dziki Świat ZOO”. Wydarzenia te odbywały się na specjalnie przygotowanych scenach. Na miejscu można było posmakować tradycyjnych potraw z różnych zakątków Europy.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Małgorzata Konieczka i pan Marek Kwiatkowski.

Poszerzali swoją wiedzę