02 stycznia 2019

AKCJA „ RAZEM NA ŚWIĘTA” – ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NR 3 W MOGILNIE

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wolontariuszki z Zespołu Szkół w Mogilnie, które wraz z psychologiem szkolnym panią Małgorzatą Król prowadzą cotygodniowe zajęcia dla dzieci w Przedszkolu nr 3, postanowiły zrobić maluchom niespodziankę. Dnia 18 grudnia 2018 r. przygotowały „świąteczne spotkanie”, podczas którego przedszkolaków odwiedził Gwiazdor. Przyniósł dzieciom słodkie upominki, ponadto wolontariuszki przygotowały wesołe świąteczne i zimowe zabawy, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Przedszkolaki wykazały się wiedzą podczas odpowiadania na zagadki, chętnie ułożyły wraz z uczennicami  „żywą choinkę” i podjęły zabawę relaksacyjną na „rozpuszczanie bałwanka” oraz wiele innych. Podczas „rozmów w kole” dzieci opowiedziały, jakie znają tradycje bożonarodzeniowe, co kojarzy im się z tym czasem i co najbardziej lubią robić zimą. Zwierzyły się także ze swoich marzeń dotyczących prezentów pod choinką. Spotkanie to było magiczne z uwagi na atmosferę, szczęście i uśmiechy zadowolonych przedszkolaków.

AKCJA „ RAZEM NA ŚWIĘTA” – ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NR 3 W MOGILNIE