WIARYGODNA SZKOŁA

WIDEO

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w Zespole Szkół w Mogilnie tradycyjnie świętowano Pierwszy Dzień Wiosny. Na szczęście większość uczniów nie uległa tradycji wagarowania tego dnia. A dlaczego? Otóż spędzenie tego dnia w szkole było zdecydowanie bardziej interesujące niż włóczęgostwo.

Każda z klas miała za zadanie przygotować prezentację wylosowanego przez siebie stroju. Młodzieży nie zabrakło ciekawych inspiracji. Odkryliśmy również szkolne talenty w konkursie „Talent Show". Uczniowie chętnie brali udział w występach, a jury doceniło najciekawsze przebrania i najlepszych wykonawców w poszczególnych kategoriach konkursowych.

W przygotowanie obchodów Dnia Wiosny szczególnie zaangażowali się następujący uczniowie Dominika Maciejewska, Dominika Derdowska, Luza Galus, Inez Nguyen Ngoc oraz Jakub Hernacki.

23 marca 2017